«Балкашино кентінің №2 жалпы орта мектебі» КММ әкімшілігі 2023-2024 оқу жылына Қамқоршылық кеңестің құрылғанын хабарлайды.

Мектептің Қамқоршылық кеңесінің құрамына студенттердің ата-аналары немесе заңды өкілдері, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктердің өкілдері, жеке кәсіпкерлер, коммерциялық емес ұйымдар, жергілікті өкілді, атқарушы және құқық қорғау органдарының өкілдері шақырылады.

Өтінімдерді берудің соңғы мерзімі хабарландыру жарияланғаннан кейін 10 күн.

Мектеп директоры Флорентина Николаевна Келлер. Тел.: 8(71640) 7-90-23.

Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары Белялова Дина Кизатовна : 8776 3633454

Жаңартылған күні: 21.09.2023 12:56
Құрылған күні: 21.09.2023 12:56