Бұл мектептегі барлық оқушыларға лайықты үлгі.

Мұғалімдер жұмысының сапасының негізгі критерийлерінің бірі - түлектердің жетістіктері. «Ақмола облысы, Сандықтау ауданы, Балкашино ауылының 2 орта мектебі» КММ түлегі Келлер Юлия  Көкшетау мемлекеттік университетіне  Шоқан Уалиханов атындағы  филология және психология факультетінде «Шет тілі: негізгі мектепте 2 шет тілі (ағылшын, неміс)» мамандығы ақыссыз оқуға түсті . Бұл мектептегі барлық оқушыларға лайықты үлгі. Юлияға оқуда сәттілік, жоғары нәтиже және мақсаттарына жетуін тілейміз!

Әр адам мектеп немесе жоғары оқу орны беретін әдеттегі білімді ғана емес, сонымен қатар білім өз қалауынша болуы керек. Міне, «Ақмола облысы Сандықтау ауданы, Балкашино ауылының 2 орта мектебі» КММ түлегі Виктория Козуб. С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университетіне кадастр және жерге орналастыру мамандығы бойынша грантқа түсті. Бұл мектептегі барлық оқушыларға лайықты үлгі. Викторияға оқуда сәттілік, жоғары нәтиже және мақсаттарына жетуін тілейміз!

Жаңартылған күні: 24.09.2021 04:15
Құрылған күні: 27.09.2021 19:52