Кәсіптік және үгіттік жұмысы

11.02.2019

Бүгін 11 ақпанда 2019 жылы  Ақмола облысы Төтенше жағдайлар департаментінің «Өрт сөндіру және құтқару қызметтері» мемлекеттік мекемесінің өкілдері, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар жөніндегі комитетінің Көкшетау техникалық институтына түсу үшін кәсіптік және үгіттік жұмыстары бар «Балкашин  № 2 орта мектебі» КММ болды. Азаматтық қорғаныс полициясының подполковнигі Шайахимов Жаркын Қуандықұлы және азаматтық қорғаныс лейтенанты кадр бөлімінің меңгерушісі Құрманғалиева Әлия Қуандыққызы. Институтқа түсу шарттары бар балаларды таныстыру, таңдаған мамандықтың келешегі мен артықшылықтары туралы ақпарат беріп, бейнеклип көрсетті. Оқушыларға ақпараттық брошуралар мен байланыс деректер  берілді. Көптеген студенттер осы мектепке қызығушылық танытып, қонақтарға ақпарат  үшін  алғыс  берді.