Отбасылық қарым-қатынас клубының ашылуы

15.03.2019

Бүгін мектепте  отбасылық коммуникациялық клубының салтанатты ашылуы өтті. Ашылу салтанатына мектеп мұғалімдері, ата-аналар, аудандық білім беру бөлімінің әдіскері, мектеп оқушылары қатысты.

Таспаны кесуге құрметті құқығы педагогикалық еңбек ардагеріне, Қазақстан Республикасының білім беру үздігі Кожевникова Татьяна Александровнаға берілді.

Отбасылық қарым-қатынас клубының мақсаттарының бірі отбасы мен мектеп арасындағы әлеуметтік серіктестікті белсендіру болып табылады. Клуб мектептің ең белсенді және дарынды отбасыларын біріктіреді және әрқайсысы қызығушылығын тудырады. Ата-аналармен, студенттермен және ойын-сауық ойындары, мерекелер, ұжымдық шығармашылық іс-шаралар, интеллектуалды жарыстар, экскурсиялар, спорттық іс-шаралар өткізу туралы бірлескен кәсіпорындар құру жоспарланып отыр. Ата-аналарға ұйымдасқан психологиялық сервисті тәрбиелеу мәселелерінде ата-аналарға көмектесу, «Отбасылық тәрбие мектебі» лекциялық орталығы.
      Біз денсаулықты қалай сақтауға үйренеміз, бір-бірін естуге және түсінуге үйренеміз, отбасылық клуб бір-бірін жақынырақ білуге, бірігуге және бірлік пен өзара түсіністікке қарай тағы бір қадам жасауға көмектеседі!