Ғылыми-практикалық конференцияға қатысу.

23.04.2024

2024 жылдың 16 сәуірінде Көкшетау қаласында Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университетінің базасында «Мектеп және университет: ғылыми ынтымақтастық қырлары» атты ғылыми-тәжірибелік конференция өтті. Оған мектебімізден Е.Онищенко (9-сынып) және К.Коклягина (7-сынып) оқушылары қатысты. Конференция соңында оқушыларға қызықты баяндамалары мен ғылымға деген сүйіспеншілігі үшін сертификаттар, ал олардың жетекшілері Покамина О.Г. және Жалкенова А.Қ. - алғыс хаттар табыс етілді. Конференция көптеген дарынды оқушылар мен ұстаздардың басын қосып, өңірдегі білім мен ғылымды дамыту үшін мектеп пен университет арасындағы ғылыми ынтымақтастықтың маңыздылығын көрсетті.