Онкүндік қорытындысы.

23.04.2024

22 сәуірде жалпы мектептік жиында ЖМБ пәндерінің онкүндігінің қорытындысы шығарылды. Пән апталығының негізгі мақсаттары мен міндеттері орындалды, барлық жоспарланған іс-шаралар жоғары әдістемелік деңгейде өткізілді. Іс-шараға мектептің барлық оқушылары қатысты. Ең белсенді және нәтижелі қатысушылар сертификаттар мен сыйлықтармен марапатталды. Іс-шараны дайындауға және өткізуге көмектескен студенттерге алғыс айтылды. Әрбір іс-шара оқушылардың жеке қасиеттерін дамытуға ықпал етіп, мұғалім мен оқушыны жақындата түсті. Бәрі болды! Және эмоциялар толқыны және мерекелік сезім, жеңіс қуанышы және жеңіліс азабы. Бір ғана нәрсе жетіспеді: енжарлық..