«Үш ұрпақтың құндылықтары» Отбасы күні аясындағы фотокөрме.

03.09.2024

Бүгін, 2024 жылдың 3 қыркүйегінде мектеп фойесінде «Үш ұрпақтың құндылықтары» атты фотокөрме ұйымдастырылды. Көрме Отбасы күнін мерекелеу аясында ұйымдастырылды. Фотокөрмеде негізінен отбасы мүшелерінің фотосуреттері қойылған. Қызықты, жарқын және сахнасыз фотосуреттер көрерменді оңай баурап алады. Туыстары олардың суреттеріне күлімсіреп қарайды, ал көрмеге қатысушылардың суреттеріне қызығушылықпен және қызығушылықпен қарайды. Мұнда сіз ата-әжеден бастап өте кішкентай балаларға дейін әртүрлі ұрпақтардың фотосуреттерін көре аласыз. Туыстық және ұрпақ байланыстары барлық отбасы мүшелерін қолдаудың қуатты ресурсы болып табылады. Алдыңғы ұрпақтардың өзіндік қайталанбас тәжірибесі болды, әртүрлі өмірлік жағдайларды жеңуде даналық пен күшке ие болды. Осы қасиеттердің барлығы бізге, ұрпақтарымызға беріліп, бүгінгі өзімізді жүзеге асыруға мүмкіндік береді. Біздің басты міндетіміз - отбасына, ата-анаға деген құрметті қалпына келтіру, отбасы құндылықтарын нығайтуға және қоғамда отбасы институтын дамытуға көмектесу.